halové a vícepodlažní stavby

Vícepodlažní stavby

Silo Tower

Moderní pětipodlažní administrativní budova s nádherným výhledem na Olomouc

Jedná se o nástavbu pětipodlažní administrativní budovy na objekt stávajícího sila. Stávající objekt je zděná konstrukce o celkových rozměrech cca 11,8×10,2m a výšce upravené před nástavbou na cca 20,0m.
Vlastní konstrukce… Čtěte dál

NUTREND D.S.

Výrobní areál předního dodavatele potravinových doplňků nejen pro sportovce

Zatím poslední částí spolupráce s významnou českou firmou NUTREND D.S. je realizace reprezentativního sídla společnosti. Od roku 2004 se firma IP systém a.s. podílí na výstavbě skladového a výrobního areálu předního českého výrobce potravinových doplňků. První etapa zahrnovala výstavbu skladové haly, která byla v roce 2010 rozšířena v rámci druhé etapy výstavby. Čtěte dál

Bytové domy Rokycanova Olomouc

Moderní rezidenční komplex ROKYCANOVA se nachází v atraktivní lokalitě centra Olomouce.

Bytový pětipodlažní komplex, který v pěti samostatných sekcích má 73 bytových jednotek, doplněných komerčními prostory v 1. NP o celkové výměře 2500m2 a podzemními garážemi v blízkosti nově vznikajícího komerčně–společenského centra Šantovka.

Čtěte dál

Optomedic Zábřeh

Třípodlažní multifunkční objekt sloužící jako obchodní prostory v přízemí, kancelářské prostory v 1. patře a zdravotnické zařízení v 2. patře. Jedná se o objekt moderního designu velmi dobře umístěný do stávající zástavby v centru města.

Čtěte dál