halové a vícepodlažní stavby

Ocelové konstrukce a opláštění

vetrkovice-12Návrh, projekce, dodávka a montáž obvodového pláště, střešního pláště a ocelových konstrukcí

Projektování a realizace:

Neodmyslitelnou součástí každé realizace v oblasti stavební výroby je provádění střešního a obvodového opláštění. V tomto směru se naše firma zaměřila na komplexní dodávku kovoplastických fasád a střech ze sendvičových panelů s PUR výplní nebo výplní s minerální vatou, a to zejména pro halové objekty, ale i pro administrativní budovy, kde fasáda může být vylepšena, z estetických a reprezentativních důvodů, lehkým zavěšeným systémem. Alternativně lze střešní plášť provádět jako skládaný z jednotlivých souvrství na nosný trapézový plech.
Střešní nebo obvodový plášť se neobejde bez pomocných ocelových konstrukcí, ale také rovněž každý objekt je doplněn řadou ocelových konstrukčních celků, ať přidružených nebo samostatných, které je naše firma schopna realizovat od projektové dokumentace po samotnou realizaci.
V současné době je spousta stávajících, ale i nevyužitých areálů, objektů a budov, které lze doplnit jednoduchým systémem sendvičových panelů, a tím daný objekt nejenom získá po stránce estetické, ale hlavně po stránce tepelně technické.

Pošlete nám poptávku

vyžadovaná informace

vyžadovaná informace

vyžadovaná informace