Co je u nás nového?

Modernizace a neustálé zlepšování výrobního procesu, areálu i techniky je nikdy nekončící výzva, kterou rádi přijímáme. Nově se tak můžeme pochlubit těmito výdobytky techniky:


Hydraulická schodišťová forma

Forma je univerzálně stavitelná pro výrobu prefabrikovaných schodišťových prvků až o 17 schodech. Lze v ní vyrábět schodišťové prvky se dvěma podestami o maximální hmotnosti 13,5 tun a rozměru 13 × 4,5 × 0,2 metrů. Horní stůl se zvedá pomocí tří hydraulických válců na dálkové ovládání až do polohy 75 stupňů.


Třmínkovačka Twinmaster

Nejmodernější automatická ohýbačka Twinmaster 16X+ DB NEO umožňuje tzv. dvojitý ohyb drátu. Dokáže zpracovat betonářskou ocel o průměru 6, 8, 10 a 12 mm po dvou drátech současně a průměr 14 a 16 mm po jednom drátu. Stroj je vybaven zásobníkem, kde jsou různé průměry drátů umístěny a sevřeny odděleně. Pokud je potřebný jiný průměr než aktuálně používaný, stačí ho na ovládání navolit a zásobník tuto změnu provede automaticky. Napomáhají tomu taktéž nově poháněné odvíjecí stojany. Modernizací prošlo rovněž vyrovnání drátů, nyní lze nastavit každou kladku zvlášť (na rozdíl od starých strojů, kde se nastavovala celá řada současně).

Stroj je šetrný k životnímu prostředí a energeticky nenáročný díky SERVO pohonu (vzduch). Jedná se o první dodání stroje od výrobce PEDAX do České republiky.


Nákladní auta s hydraulickou rukou

Vozový park jsme rozšířili o dvě nákladní auta s hydraulickou rukou Palfinger pro pohodlnější naložení, vyložení a přepravu nákladu. Vozy lze využívat nejen pro přepravu materiálu a výrobků, ale rovněž pro stroje, techniku, stavební buňky, kontejnery a podobně. Základní výška jeřábu je 2 310 mm a rozsah otáčení 400 °. Maximální zdvihová síla je 5 850 kg.

Napište nám

Máte dotaz, požadavek, přání? Napište nám přes tento kontaktní formulář.
Můžete připojit 1 přílohu. Maximální velikost přílohy je 15 MB.
© 2022 IP Systém a.s. | O cookies | Tvorba www stránek Flexum.cz