Aktuální nabídka volných pracovních pozic

  • Máte chuť pracovat pro stabilní a léty prověřenou společnost?
  • Chcete pracovat v přátelském kolektivu?
  • Rádi byste rozvíjeli svou profesní kariéru?
  • Zajímají vás nejmodernější postupy a technologie?

Pak čekáme právě na vás! Vyberte si z naší nabídky volných pracovních pozic a ozvěte se nám přes formulář, který naleznete na konci této stránky.

THP profese

Projektant/ka ŽB konstrukcí - statik/statička

Náplň práce:

  • zpracování všech stupňů projektové dokumentace týkajících se statiky,
  • návrh ŽB konstrukcí a tvorba projektové dokumentace,
  • tvorba výrobních výkresů (dílenské dokumentace).

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru,
  • znalost AutoCadu, Scia Engineer, MS Office,
  • chuť pracovat a učit se novým věcem.

Nabízíme:

  • získání praxe pod zkušeným vedením,
  • práci v moderním sídle společnosti,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • dotované stravování v závodní jídelně,
  • hrazené občerstvení (káva/čaj),
  • dotovanou MultiSport Benefit kartu,
  • možný nástup ihned.

Projektant/ka ŽB konstrukcí - konstruktér/ka

  • zpracování výrobní dokumentace (dílenské dokumentace) ŽB konstrukcí.

Požadujeme:

  • znalost AutoCadu a MS Office,
  • chuť pracovat a učit se v oboru.

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení,

Dělnické profese

Přijmeme zaměstnance do nově vzniklého střediska monolitů:

  • tesaře,
  • vazače výztuže,
  • betonáře.

  Nabízíme:

  • zázemí velké stavební firmy,
  • základní mzda 160 Kč / hod,
  • prémie 30–50 %,
  • dotovanou MultiSport Benefit kartu.

 Požadujeme:

  • chuť do práce,
  • zájem učit se novým věcem,
  • znalost práce s bednicími systémy firem Peri, Doka, Paschal výhodou.

Nástup možný od října 2020, pohovory proběhnou do konce srpna 2020.

Zaujala vás některá z našich pracovních nabídek?

Zašlete nám svůj životopis přes tento kontaktní formulář a my se vám ozveme!

Můžete připojit 1 přílohu. Maximální velikost přílohy je 15 MB.