Kontakty


Sídlo společnosti - korespondenční adresa

IP Systém a.s.
U Panelárny 573/3
779 00 Olomouc

 

Sídlo ostravského střediska

IP Systém a.s. - středisko Ostrava
Hormistrů 651/3
710 00 Ostrava

IČO: 26787971
DIČ: CZ26787971

GPS souřadnice: 49.603323, 17.291552

ID datové schránky: u8dciv5

 Spojte se s námi

  • Konkrétní osobu můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese: jmeno.prijmeni@ipsystem.cz
  • Pokud si nejste jisti, na koho se obrátit, napište na adresu: ipsystem@ipsystem.cz, my už si s vaší zprávou poradíme.
  • Spojit se s námi můžete i přes kontaktní formulář na konci této stránky.

 

Adresář

Recepce a planografie   +420 585 238 222
Sekretariát   +420 585 238 201
Ekonomické oddělení   +420 585 238 263
BOZP a UKŘJ   +420 585 238 244
Personální oddělení   +420 585 238 239
Správce IT   +420 585 238 268

Vedení společnosti

Ing. Zbyněk Slamenec výkonný ředitel zbynek.slamenec@ipsystem.cz +420 602 776 601
Ing. Miloš Sléžka výrobní ředitel prefabrikace milos.slezka@ipsystem.cz +420 724 263 086
Ing. Richard Lukas obchodní ředitel richard.lukas@ipsystem.cz +420 702 045 546

Dodávky staveb na klíč

Ing. Martin Motáň výrobní ředitel realizace staveb na klíč (Olomouc) martin.motan@ipsystem.cz +420 724 329 447
Ing. Bogdan Martynek výrobní ředitel realizace staveb na klíč (Ostrava) bogdan.martynek@ipsystem.cz +420 724 829 925
Ing. Radim Jaroš vedoucí obchodního oddělení radim.jaros@ipsystem.cz +420 732 735 185

Dodávky železobetonových konstrukcí a dílců

Ing. Lukáš Choc projektový manažer lukas.choc@ipsystem.cz +420 724 356 969
Marek Matula projektový manažer marek.matula@ipsystem.cz +420 734 864 994
Ing. Petr Pospíšil projektový manažer petr.pospisil@ipsystem.cz +420 602 577 766
Ing. Petr Šmoldas obchodní oddělení petr.smoldas@ipsystem.cz +420 604 670 216

Dodávky střešních a fasádních systémů

Ing. Radim Linduška vedoucí střediska radim.linduska@ipsystem.cz +420 722 202 227

Dodávky monolitických konstrukcí

Martin Záliš manažer monolitických konstrukcí martin.zalis@ipsystem.cz +420 778 880 078

Projekce

Ing. Tomáš Sigmund vedoucí střediska tomas.sigmund@ipsystem.cz +420 602 560 011

Montáže železobetonových konstrukcí

Jan Schneider vedoucí střediska jan.schneider@ipsystem.cz +420 602 708 604

Výroba

Ing. Jan Chodil vedoucí střediska jan.chodil@ipsystem.cz +420 602 495 427

Prodej betonářské oceli a služby armovny

Jaroslava Horáková vedoucí oddělení prodeje a nákupu jaroslava.horakova@ipsystem.cz +420 724 225 783

Doprava a mechanizace

Josef Ambrož vedoucí střediska josef.ambroz@ipsystem.cz +420 724 245 723
Jakub Marek dispečer dopravy jakub.marek@ipsystem.cz +420 725 593 662

 

Napište nám

Máte dotaz, požadavek, přání? Napište nám přes tento kontaktní formulář.




Můžete připojit 1 přílohu. Maximální velikost přílohy je 15 MB.




© 2022 IP Systém a.s. | O cookies | Tvorba www stránek Flexum.cz