Výrobní a administrativní objekt v Olomouci

V červnu 2019 jsme v Olomouci dokončili realizaci novostavby areálu společnosti STERCH-INTERNATIONAL s.r.o., zabývající se přesným strojírenstvím a kovoobráběním. Nový objekt zahrnuje nejen výrobní, montážní a skladovací centrum, ale také administrativní sídlo firmy.


Tři provozní části

Halová část objektu v sobě spojuje tři provozní úseky – výrobní halu, montážní halu a sklad s expedicí. Ty jsou všechny navzájem propojeny. Přechodovým můstkem mezi halou a administrativou je dvoupodlažní vestavba obsahující především hygienické zázemí pro zaměstnance, denní místnost a technické zázemí. Vnější rozměry haly jsou 36,0 × 53,3 metrů, administrativní budova má rozměr 12,9 × 17,3 metrů.


Hala jako dominantní prvek

Dominantní část stavby tvoří právě hala, před kterou vystupuje dvoupodlažní administrativa. Navržena je jako železobetonový skelet, který optimálně splnil požadavky na provoz haly. Do něj je vestavěné patro montážní haly a provozní zázemí administrativy. Skelet objektu je opláštěn systémovými stěnovými PUR panely s bílou povrchovou úpravou, sokl haly je navržen v sendvičovém prefa panelu z pohledového betonu. Realizace proběhla od srpna 2018 do června 2019.

Zajímají Vás i jiné administrativní budovy?

Napište nám

Máte dotaz, požadavek, přání? Napište nám přes tento kontaktní formulář.
Můžete připojit 1 přílohu. Maximální velikost přílohy je 15 MB.
© 2022 IP Systém a.s. | O cookies | Tvorba www stránek Flexum.cz