Nutrend World

 Stavbu víceúčelového objektu s názvem Nutrend World jsme realizovali v roce 2018.


Pokračujeme ve spolupráci

Moderní butikový hotel Nutrend World se nachází v Olomouci v městské části Chválkovice a je výsledkem již páté etapy výstavby, kterou jsme v areálu společnosti NUTREND D.S. prováděli. Jedná se o čtyřpodlažní budovu, ve které se kromě čtyřhvězdičkového hotelu nachází také samoobslužná restaurace, reprezentační prodejna výrobků firmy Nutrend, fitness centrum, wellness a kongresové sály.     


Víceúčelový objekt

Hotel nabízí ubytování ve 24 dvoulůžkových pokojích, které jsou situovány ve třech patrech objektu. Každý pokoj má originální design, ale všechny nabízí úchvatný výhled buď na Svatý Kopeček nebo na olomoucké panorama. Restaurace s kavárnou se nachází v 1. NP a je vybudována v konceptech self service a open kitchen. Návštěvníkům nabízí kapacitu 130 míst k sezení v centrální části a 25 míst v salonku. Přízemí dále slouží také jako recepce hotelu a umístěna je zde též reprezentační prodejna.


Vše na jednom místě

Třípodlažní fitness centrum, které patří mezi největší a nejlépe vybavené v České republice, se rozprostírá na ploše větší než 1 000 m2. Kromě kardio zóny se zde nachází řada posilovacích strojů, horolezecká stěna, cvičební sály pro skupinové lekce a Nutrend Body – EMS Store. Wellness a relaxačně oddychová část vybudovaná na principu Ayurvédské terapie se nacházejí ve 2. NP a 3. NP. Situovány jsou zde nejen privátní SPA pokoje s vířivkou a finskou saunou, ale také tři samostatné masérny. Koncepce celého prostoru návštěvníkům poskytuje naprosté soukromí. V nejvyšším, 4. NP, vznikly víceúčelové kongresové sály s kapacitou až 150 osob, přičemž největší sál lze rozdělit zvukotěsnými mobilními stěnami na 3 samostatné menší salónky. Vybudována zde byla také kavárna a veškeré potřebné zázemí, takže tyto prostory umožňují konání akcí obchodního, společenského i kulturního charakteru.


Nejmodernější technologie

Stavba je vybavena nejmodernějšími technologiemi. Jednotlivé provozní části umožňují jak přirozené, tak nucené větrání vzduchotechnikou vybavenou dohřevem, chlazením a rekuperací. Rovněž topení je řešeno kombinací teplovodního, vesměs podlahového vytápění, v kombinaci s teplovzdušným dohřevem. Samozřejmou součástí vybavení je nejmodernější elektronika, která zajišťuje bezpečnost i komfort klientů. Objekt je konstrukčně navržen jako železobetonový prefabrikovaný skelet lichoběžníkového půdorysu o rozměrech 8,5–30,0 metrů × 66,0 metrů a výšce 15,0 metrů. Celková zastavěná plocha má výměru 1 255 m2. Opláštění budovy je řešeno převážně hliníkovým proskleným fasádním systémem v kombinaci s bondovými horizontálními pásy a dekorativními prvky. Při výstavbě byly použity nejmodernější technologie a materiály v nadstandardní kvalitě.  Design interiéru i exteriéru vznikal s maximálním důrazem na každý detail.

Zajímají Vás i jiné občanské stavby?

Napište nám

Máte dotaz, požadavek, přání? Napište nám přes tento kontaktní formulář.
Můžete připojit 1 přílohu. Maximální velikost přílohy je 15 MB.
© 2022 IP Systém a.s. | O cookies | Tvorba www stránek Flexum.cz