Rekonstrukce stávající administrativní budovy IP systém

V únoru letošního roku jsme zahájili práce na rekonstrukci naší staré administrativní budovy.


Tři části

Stávající administrativní budova má tři podlaží, které se dále dělí na následující části:

  • 1. NP – vrátnice, jídelna, kuchyň, kotelna, sociální zařízení, zázemí pro vrátného,
  • 2. NP – zázemí pro zaměstnance panelárny,
  • 3. NP – ubytovna.

V rámci rekonstrukce dojde k vybourání části stávajícího panelového zdiva (vnitřního i vnějšího), vybourání části stávajících podlah, úpravě velikosti okenních a dveřních otvorů, oškrabání omítek, vybourání obkladů, podlahových krytin a demontáži instalací.


Kompletní rekonstrukce

Jelikož se jedná o kompletní rekonstrukci objektu, zahrnovat bude také opravu kanalizace ve stávající části staré AB a výměnu technologie výměníkové stanice. Dále bude provedeno zdění příček a předstěn, betonáž nových podlah, nové schodišťové rameno v 1. NP včetně zábradlí celého schodiště, demontáž původního střešního pláště a montáž nového. Samozřejmostí je kompletní výměna výplní otvorů (vnějších i vnitřních) a kontaktní zateplení obvodového pláště. V neposlední řadě budou provedeny nové zdravoinstalace, ústřední vytápění, silnoproud, slaboproud, vzduchotechnika, sádrokartonové podhledy, nové omítky, obklady a podlahové krytiny. Součástí rekonstrukce bude také instalace turniketu včetně docházkového systému a nové gastro zařízení.


Přístavba

Kromě výše uvedeného dojde také ke vzniku přístavby, v jejímž 1. NP se nově budou nacházet kanceláře a v 2. NP šatny. Současně vznikne také zastřešení nejen nad přístavbou, ale nově též nad vjezdem do areálu. To vše si vyžádá rovněž bourání části stávající komunikace, betonáž komunikace nové a stavbu oplocení. K vjezdu do areálu budou instalovány nové vjezdové brány a závory, vznikne také nová kolárna a upraveny budou všechny okolní plochy. Předpokládané dokončení realizace je v září letošního roku.

Zajímá Vás co, jak a kde právě stavíme?

Napište nám

Máte dotaz, požadavek, přání? Napište nám přes tento kontaktní formulář.
Můžete připojit 1 přílohu. Maximální velikost přílohy je 15 MB.
© 2018 IP systém a.s. | O cookies | Tvorba www stránek Flexum.cz